+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

Dünyanın En Değerli Havayolu Markası Emirates Oldu

Dubai merkezli Emirates havayollarının dünyanın en değerli havayolu markası olduğu bildirildi.

Dubai merkezli Emirates havayollarının dünyanın en değerli havayolu markası olduğu bildirildi. Brand Finance tarafından hazırlanan Küresel 500 marka çalışması bugün Birleşik Arap Emirlikleri’nin ticari merkezinde düzenlenen Küresel Seyahat Forumu’nda açıklanacak.

Brand Finance yaptığı açıklamada, ‘Sektörde yaşanan zorluklara rağmen Emirates havayolları Lufthansa ve Singapur havayollarının önüne geçip bu yıl 3,7 milyar dolarlık marka değeriyle dünya birincisi oldu.’ dedi. Emirates’in marka değerinin geçen yıla kıyasla yüzde 2 arttığı fakat yine de Lufthansa’yı ilk defa geçmesine yettiği kaydedildi.

Emirates’in performansında yolcu gelirlerindeki artış ve uzun mesafeli uçuşlardaki yenilikleri etkili oldu. Havayolu, Dubai’deki üssü üzerinden yolcu trafiğini artırmayı başardı ve yeni uluslararası destinasyonlara uçmaya başladı. Yakın zamanda Avustralyalı Qantas havayolları ile de 10 yıllık anlaşma imzaladı.

Marka değeri 3,7 milyar doları bulan havayolu, hem dünyanın en değerli havayolu markası oldu hem de son beş yıldır Körfez’deki en değerli marka seçildi.

1.558 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN