+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

Acil Dubai Vizesi

1.) Aşağıdaki Belgeleri Tarayınız
Belgeler renkli ve okunaklı olarak tarayıcı tarafından tarayabilir veya Cep telefonunuzdan düzgün şekilde resmini çekebilirsiniz.

Taranacak Belgeler

  1. Pasaport (renkli taraması)
  2. Kimlik (renkli taraması)
  3. 1 Adet resim (renkli taraması)
2.) Taranmış Belgeleri Mail Yolu ile Bize Ulaştırın
Taradığınız belgeleri aşağıdaki adresimizden birine mail atın.

dubai@vizeport.com veya info@vizeport.com

(Taradığınız Belgeleri Bu mail adreslerimize gönderiniz)

3.) Online Formu Doldur
Aşağıdaki Online formu doldurmanız başvurunuzun sorunsuz şekilde sonuçlanması ve sizin ile irtibat kurabilmemiz için önemlidir.

[Contact_Form_Builder id=”4″]

4.) Vize Ödemenizi Gerçekleştiriniz
Aşağıdaki Banka Hesabına Vize Ödemenizi Gerçekleştiriniz.

Vize ücreti: 115 USD‘dir. Aşağıdaki TL Hesabımıza TCMB USD günlük kuru üzerinden ödemenizi yapabilirsiniz.

Not: Ödemenizi Aşağıdaki Banka Hesabımıza TCMB-USD günlük kuru üzerinden  TL olarak yapınız. Ödeme dekontunuzu dubai@vizeport.com adresimize mail atınız.

HESAP ADI: Seçkin Ömer MANİOĞLU
GARANTİ TARABYA ŞUBESİ
ŞUBE KODU: 394
TL-HESAP NO: 6686104
IBAN: TR82 0006 2000 3940 0006 6861 04

5.) Dubai Vize Başvuru Sonucu
Dubai Vize Başvurunuz sonuçlandığında Online Formda Belirttiğiniz Mail Adresinize Mail yoluyla gönderilmektedir.

Vizeniz Sonuçlandığında formda belirtmiş olduğunuz mail adresinize “ekli” olarak gönderilir.

Dubai’ye giriş yapmadan önce Dubai polisine vize onay sayfanızı göstermek zorundasınız. Lütfen seyahatten önce çıktısını alıp pasaportunuzun arasında saklayınız.

Gönderdiğimiz maildeki E-vizenizi (renkli veya siyah beyaz) olarak çıktı alıp Dubai’ye girişte pasaportunuz ile birlikte yanınızda bulundurmanız yeterlidir.


Değerli Pasaport Sahipleri,

Vize Servisimize gelen talepler doğrultusunda siz değerli Pasaport sahiplerine bundan sonraki süreçte daha fazla vize tipi ve en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Vize başvurularınızda sorun yaşamamanız adına gönderdiğiniz mailler de ya da teslim ettiğiniz evraklarda mutlaka hangi tip vize istediğiniz ile ilgili tamamlayıcı bilgi eklemenizi rica ederiz.

Vize Servisimizden sağladığınız vize ile;

Turistik Seyahat / İş Seyahatı / Ziyaret amaçları ile vizelerini kullanabilir ve 7 emirliğe de giriş yapabilir ( 7 emirlik ; Dubai, Abu Dhabi, Acman, Fuceyre, Resu’l Hayme, Sarika, Ummul-Kayveyn ) ( transit vize hariç; transit vize sadece Dubai (DXB) havaalanına inen yolcular için kullanılır )

dubaivize-ücretleri

Transit Vize ( sadece Dubai Havalimanı terminallerinden transit uçuşlar için ) ( 100 USD ) :

Tarafımıza iletilen 3 ayaklı uçak bileti detayı ile sadece transit uçuşlar için kullanılır ( Örnek : Istanbul – Dubai Havaalanı – Maldivler ). Yolcu bu transit uçuşu esnasında 96 Saati aşmamak koşulu ile Transit Vize ile Dubai’ye giriş sağlayabilir. Transit vize uygulaması sadece Dubai havaalanı için mevcuttur. Eğer yolcular transit uçuşları esnasında terminal değişikliği yapıyorlar ise transit vize almak zorundadırlar.

Short / Single 30 Days ( 30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem ) ( 115 USD ) :

Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında TEK sefer ülkeye giriş ve Max 30 gün ülkede kalış için kullanılır. ( bugune kadar kullandığımız )

Short /Multiple 30 days (30 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem ) ( 240 USD ) :

Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında ÇOK sefer ülkeye giriş ve 30 gün içerisinde çoklu giriş için kullanılır.

Long / Single 90 days (90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem ) ( 230 USD ) :

Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında TEK sefer ülkeye giriş Max 90 gün ülkede kalış için kullanılır.

Long /Multiple 90 days (90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem ) ( 540 USD ) :

Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında ÇOK sefer ülkeye giriş ve 90 gün içerisinde çoklu giriş için kullanılır.

*** ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME ***

Dubai Vize Servisi hiç bir hava yolu ve otel rezervasyonu zorunluluğu olmaksızın siz değerli Pasaport sahiplerine Birleşik Arap Emirlikleri vize işlemleri konusunda hizmet vermektedir.

Bilginiz üzere 2010 yılından itibaren birlikte Birleşik Arap Emirlikleri konsolosluğu vize vermeyi durdurmuştur. Vize Başvurularınız Vize servisimiz tarafından ilk elden Dubai Göçmenlik bürosuna yapılmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri vize başvurularınızın sorunsuz ilerlemesi için kurumumuzu ya da havayolu şirketlerini tercih etmenizin aşağıda belirtilen sorunları yaşamamanız adına önemini vurgulamak isteriz.

*** DUBAİ VİZE BAŞVURULARINIZDA KARŞILAŞABİLECEĞİNİZ SORUNLAR VE GENEL HATIRLATMALAR ***

Bildiğiniz üzere TC vatandaşları hiç bir şekilde vizesi olamadan Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapamazlar. Birleşik Arap Emirlikleri vizesi kolay ve kısa işlem ile sağlanabilir. Ancak mutlaka güvenli yollardan alınması çok büyük önem arz etmektedir.

Vizenizde sorun yaşamanız durumunda firmanız veya yolcunuz ciddi anlamda maddi manevi zararlara uğrayacaktır. Bu tür durumlarla karşılaşmamanız için fiyat unsuru gözetmeksizin vize başvurularınızı kurumumuzdan ya da havayolu şirketlerinden gerçekleştirmeniz hem sizlerin hem de yolcunuzun güvenle seyahati açısından çok önemlidir.

Kurumumuzdan yapılan tüm başvurular güvenlik kontrolündedir, bilgileri asla 3. şahıslar ile paylaşmaz ve oluşabilecek herhangi bir güvenlik incelemesi ya da sorun olduğunda sadece başvuru yapan şahıs veya acente ile görüşülür, yolcu ile hiç bir temas sağlanmaz.

Birleşik Arap emirlikleri vize başvurularında uçak bileti ve otel rezervasyonu herhangi bir referans oluşturmamaktadır. seyahatlerinizde sorun yaşanmaması ve maddi zararlarla uğranılmamanız adına vize onaylarını takiben seyahatlerini planlamasını önemle hatırlatmak isteriz.

Vize başvurularınızı TC vatandaşları için sadece renkli pasaport görüntüsü ve nufus cuzdanı görüntüsü ( yada başvuru formu ) ile gerçekleştirebilirsiniz evraklar ile ilgili bilgi almak için 0212 238 55 35 veya 0532 451 81 71 numaralarımızdan bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Yabancı ülke vatandaşlarının başvurularında ek olarak en az 6 ay geçerliliği olan oturum ya da çalışma izin belgesi iletilmelidir.

Dubai ( BAE ) vizesi geçerliliği vize onaylandığı gün itibari ile e-vize üzerinde de belirtildiği gibidir. Bizler sizlerden uçak bileti ya da otel rezervasyonu belgelerini talep etmediğimiz için başvurularınızı mutlaka vize tarihini dikkate alarak gerçekleştiriniz. Bu sebeple oluşabilecek maddi zararlardan Vize Servisimiz sorumlu değildir ( uçak bileti ya da otel rezervasyon belgeleri iletilmiş olsa dahi )

Vizenin sistem girişi yapıldığı gün itibari ile 1-3 iş günü sonunda olumlu olumsuz değerlendirilmesi sonuçlanacaktır. ( cuma ve cumartesi güvenlik departmanımız tatildir fakat başvurular ilk iş günü işleme alınmak üzere işlem sırasına alınmaktadır. Yani başvurularınızı Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri de bize ulaştırabilir işlem sırasındaki ilk önce yer almanızı sağlayabilirsiniz.)

Evrak kabul saatlerimiz Haftanın 7 Günü 7/24’dür. Fakat Başvurularınızın işleme alınma zamanı Hafta içi 09.00 – 16.00 arası,  Cumartesi 09.00 – 13.00 arasıdır.

Cumartesi 15.00 – 18.00 Pazar günleri 11.00 – 17.00 saatleri arasında nöbetçi hattımız sizlerin başvuru sonuçlarını iletmek için hizmet vermektedir ( 0532 451 81 71 “Whatsapp yoluyla da iletişim kurabilirsiniz.” )

Vize ücretlerinin güvenliğe takılması ya da red alması durumunda dahi geri iadesi yoktur.

Vize başvurularının onaylanması ya da red edilme hakkı BAE Göçmenlik Ofisi Güvenlik departmanımızın yetkisindedir. Güvenliğe takılan vizeleriniz ile ilgili ek evraklar tarafımızdan talep edilecek olup, olumlu olumsuz sonuçlandırma Vize Servisimiz tarafından tarafınız bilgilendirilecektir.

Birleşik Arap emirlikleri vize başvurusunda bulunan yolcular vizelerini uzatmak için Iran, Kish ve benzeri sınır ülkelerine giriş çıkış yapmaları ve bu durumun tespit edilmesi durumunda en az  6 ay boyunca Birleşik Arap Emirliklerine girişleri yasaklanmıştır. Kısa süreli tek girişli vize ile yolcular maksimum 30 gün birleşik Arap emirliklerinde kalabilirler.

Bu durum pasaportunda Iran giriş – çıkış kaşeleri olan yolcuları kapsamamaktadır .  Yolcuların Iran seyahatleri Birleşik Arap Emirlikleri seyahatlerine engel oluşturmamaktadır.

Sadece umumi pasaportlara vize uygulanmaktadır (hizmet,diplomatik ve yeşil pasaportlara vize uygulaması yoktur )

Vizeler e-vizedir, pasaporta herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Vize evraklarınızı e-mail yolu ile info@vizeport.com adresimize ya da Whatsapp uygulaması kullanıyor iseniz 0532 451 81 71 numaralı GSM hattımız üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

dubaivizeleri.com

 


Acil Dubai Vizeleriniz 48 Saat içinde tarafınıza E-Vize olarak mail yoluyla gönderilmektedir.

Sizin adınıza Dubai vize başvurularızı yapma konusunda Tam yetkiye sahibiz.

7/24 Hattımız: 0 (532) 451 81 71 (yetkili: Seçkin Ömer Manioğlu)

DUBAİ VİZE SERVİSİ

VİZEPORT Vize ve Danışmanlık Hizmetleri İştirakıdır.

23.959 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

BİR YORUM YAZIN