+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

Bank Asya’dan Dubai’deki Yatırımcıya Türkiye Daveti

Dubai’de düzenlenen ve bölgenin en büyük emlak fuarı olarak bilinen Cityscape Global 2012’nin onur ülkesi Türkiye oldu.

Dubai’de düzenlenen ve bölgenin en büyük emlak fuarı olarak bilinen Cityscape Global 2012’nin onur ülkesi Türkiye oldu. Gayrimenkul ve emlak sektörüne yönelik hizmetleriyle tanınan Bank Asya, programa katılan Türk firmaları arasında tek banka olmasıyla dikkat çekti. Bank Asya Genel Müdürü Abdullah Çelik, Cityscape Global 2012’de uluslararası yatırımcıları Türkiye’ye davet etti.

Programda oturum başkanlığı yapan Abdullah Çelik, Türkiye’nin genel ekonomik durumu ve geleceğe yönelik beklentilere dair açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin son 10 yılda gösterdiği performansa atıfta bulunan Çelik, ekonomideki köklü değişikliklerin yaşandığını söyledi. Uluslararası yatırımcıları Türkiye pazarına davet eden Abdullah Çelik, finansal ve kanuni süreçlerle ilgili de bilgi paylaşımında bulundu.

Etkinlikte Gayrimenkul Proje Yarışması ödül sponsoru olan Bank Asya tarafından dereceye girenlerin ödülleri takdim edildi. Katılımcıların yoğun ilgilisiyle karşılaştıklarını belirten Bank Asya Proje Finans Müdürü Ersagun Şimşek, birçok yatırımcıyla gayrimenkul ve finansman konusunda bilgi alışverişinde bulunduklarını, bu tarz etkinliklerin katılım bankalarının ve Türkiye’nin dünyaya açılımı konusunda önemli gelişmeler gösterdiğini söyledi.

1.086 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN