+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUBAİ ULUSAL TATİLİ

dubaivize-duyuruDEĞERLİ PASAPORT SAHİPLERİ

24.12.2015  ( Perşembe ) TARİHİNDE DUBAİ GÖÇMENLİK OFİSİ UAE NATIONAL HOLIDAY SEBEBİ İLE KAPALI OLACAKTIR. BU DÖNEMDEKİ VİZE BAŞVURULARINIZDA HERHANGİ BİR OPERASYONEL SORUN YAŞAMAMANIZ ADINA EN GEÇ 21.12.2015 TARİHİNE KADAR BAŞVURU EVRAKLARINIZI İLETMENİZİ VE VİZE ONAYLARINI ALMADAN SEYAHATLERİNİZİ PLANLAMAMANIZ KONUSUNDA DİKKATLİ OLMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ.

*** SON DÖNEMDE ÜLKEMİZİN İÇİNDE BULUNDUĞU OLUMSUZ ŞARTLAR SEBEBİ İLE TÜRK VATANDAŞLARININ GÜVENLİK İNCELEME SÜREÇLERİ DAHA UZUN SÜREDE SONUÇLANMAKTADIR. SİZ PASAPORT SAHİPLERİNİN MADDİ ZARARLARA UĞRAMAMALARI

ADINA VİZE BAŞVURULARINI BİRKAÇ GÜN ÖNCEDEN YAPMALARINI VE VİZE ONAYLARI SONRASI UÇAK BİLETİ VE OTEL REZERVASYONLARINI KESİNLEŞTİRMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDİYORUZ.

*** YILBAŞI TATİLİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME MAİLİ DAHA SONRA WEB SAYFAMIZDA VE SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN HERKES İLE PAYLAŞILACAKTIR.

DUBAİ YILBAŞI VE ULUSAL TATİLİ OFİSİMİZ İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR. BU SÜREÇTEDE 7/24 OFİSİMİZ AÇIK OLACAK VE İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLECEKSİNİZ.

SAYGILARIMIZLA

DUBAİ VİZE SERVİSİ

acildubaivizesi

dubaivizeleri.com

2.079 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN